Moltec, Mold Technology mold technology

Tradice a zkušenosti ve výrobě vstřikovacích forem

Vítáme vás na stránkách společnosti Moltec, vašeho spolehlivého partnera pro vývoj, výrobu a servis vstřikovacích forem nejen z oblasti automobilového průmyslu.

Jsme dynamicky se rozvíjející firma, která svou činnost zahájila v roce 2000.

Od samého začátku jsme se zaměřili na náročné zákazníky, kteří kladou důraz na vysokou technickou úroveň, flexibilitu a kvalitu poskytovaných služeb.

I za poměrně krátký čas od zahájení činnosti se o kvalitě naší práce přesvědčila celá řada firem, které jsou významnými dodavateli plastových komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Mezi stovkami vstřikovacích forem, které naše společnost doposud vyrobila, jsou převážně složité nástroje pro prostorově komplikované díly s vysokými kvalitativními požadavky. Všechny formy konstruujeme a vyrábíme hlavně s důrazem na přesnost a dlouhodobou životnost. Vedle nástrojů pro sériovou výrobu vyvíjíme a realizujeme i nástroje na zhotovení prototypových dílů s vysokými mechanickými vlastnostmi ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

Jako prestižní oblast, která dokládá naši schopnost vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků, můžeme jmenovat vstřikovací formy na výrobu dílů chladičů a klimatizací v automobilovém průmyslu, u kterých jsou kladeny nejvyšší nároky na rozměrovou přesnost a celkovou kvalitu dílů. Díly z našich forem naleznete pod kapotou vozů nejznámějších výrobců automobilů, jako Volkswagen, Porsche, Audi, Ford, Tata a PSA.

Kromě vývoje a výroby vstřikovacích forem nabízíme i výrobu finálních dílů na nejmodernějších technologiích v naší mateřské společnosti  NovaTech Cz s.r.o.